A (-3; - 1). B (2; 4) |AB| = ?

+5
Ответы (1)
  1. 26 марта, 15:40
    0
    АВ = (2 - (-3) ; 4 - (-1)) = (5; 5)

    |АВ|=√5²+5²=√50=5√2