Висота трикутника 10 дм и утворюе зи сторонами 30 и 45. Знайдить площу

+2
Ответы (2)
  1. 13 июля, 21:46
    0
    S=а•в

    значит 30•45

    S=1350 см
  2. 13 июля, 22:51
    0
    BH/AH = tg (30°)

    BH/10 = 1/√3

    BH = 10/√3 дм

    CH/AH = tg (45°)

    CH/10 = 1

    CH = 10 дм

    S (ABC) = 1/2*AH*BC = 1/2*10 * (10/√3 + 10) = 50 * (1+1/√3) дм²