У прямокутному трикутнику ABC кут A=90°, AC=2, sin кута C=3/5. Обчислити площу трикутника

+3
Ответы (1)
  1. 10 марта, 17:43
    0
    SinC=3/5

    cosC=√ (1 - sin^2 (C) = 4/5

    tgC = sinC/cosC

    tgC=3/5: (4/5) = 3/4=AB/AC

    AB=3/4•AC

    АВ=3/4 •2=3/2

    S=1/2AC•AB=1/2 •2•3/2=3/2

    ответ 3/2 см^2