Найдите длины векторов а) вектор а {5; 9}, вектор b{-3; 4}, вектор c{-10; -10}, вектор

+4
Ответы (1)
  1. 5 июня, 19:48
    0
    А) а=9-5=4

    Б) b=4 - (-3) = 7

    B) c=-10 - (-10) = 0