Установити видповиднисть миж ребром тетраедра та його об"эмом. Ребро: 1) 6, 2) 12, 3) 18, 4) 24. Об"эм: а) 144 кореняз2, б) 1152 кореняз2, в) 18 коренивз2, г) 26 коренивз2, д) 486 коренивз2.

+5
Ответы (1)
  1. 22 января, 07:42
    0
    V (тетраэдра) = (a³√2) / 12

    1) a=6, V = (6³√2) / 12=18√2 - в)

    2) а=12, V = (12³√2) / 12=144√2 - a)

    3) a=18, V = (18³√2) / 12=486√2 - д)

    4) а=24, V = (24³√2) / 12=1152√2 - б)