Знайдуть периметр квадрата який ривновеликий прямокутника зи сторонами 2 см и 32 см

+3
Ответы (1)
  1. 2 сентября, 00:25
    0
    S прямокутника равен 2*32=64 кв. см.

    Сторона квадрата равна

    a=√64=8 см

    Периметр квадрата равен

    P=4*8=32 см