Знайдить сторони паралелограми периметер якого дор1 внюе 104 см а одна 1 з сторин на 8 см менша

+1
Ответы (1)
  1. 20 июня, 09:03
    0
    P=2 (AB+BC)

    AB=x+8

    BC=x

    P=104

    104=x+x+8

    X=22

    BC=22

    AB=22+8=30