4 cos 90 град + 2 cos 180 град - tg 180 град

+5
Ответы (2)
  1. 14 июня, 06:19
    0
    4Cos90° + 2Cos180° - tg180° = 4 * 0 + 2 * (- 1) - 0 = - 2
  2. 14 июня, 06:45
    0
    4*0 + 2 * (-1) - 0 = - 2