2y в квадрате + 5y-3=0

+4
Ответы (1)
  1. 28 сентября, 03:42
    0
    2y²+5y-3=0

    D=25+24=49

    y1 = (-5-7) / 4=-3

    y2 = (-5+7) / 4=0,5