У трикутнику АВС видомо що кут С-90 градусав, АВ-25 см, ВС-20 см. Знайдить:tgA

+3
Ответы (1)
  1. 28 ноября, 09:24
    0
    AB=25 см,
    АС=√ (АВ²-ВС²) = √ (625-400) = √225=15

    tgA=BC/AC=20/15=4/3