Катеты прямокутного трикутныка доривнюють 12 см и 16 см. Знайте гипотенузу.

+1
Ответы (1)
  1. 4 октября, 22:52
    0
    С^2=a^2+b^2

    c^2=12^2+16^2

    c^2=144+256

    c^2=400

    c=20

    Ответ: 20 см