Плис хелп ми.

Физика -

Дано:

Q=25 кДж

m=800

t1=35°

t2=100°

С?

+1
Ответы (1)
  1. 29 ноября, 03:21
    0
    Q=mc (t2-t1)

    c=Q/m (t2-t1)

    c=25000/800*65=0,5

    Ответ: 0,5 Дж/кг*С