Металева кулька маэ 5•10^10 надлишкових електронив. Визначити заряд кульки

+3
Ответы (1)
  1. 22 января, 13:22
    0
    По модулю:

    q = N*e = 5*10¹⁰*1,6*10⁻¹⁹ = 8*10⁻⁹ Кл или 8 нКл