X=-8m

Y=6m

Sx-?

Sy-?

Построить вектор S

Дана точка B (-2; 1)

+4
Ответы (1)
  1. 25 мая, 15:14
    0
    Sx=x0-x

    Sx=-2 - (-8) = 6

    Sy=1-6=-5