За який час електричним струмом силою 15 А при напрузи 220 В буде виконана робота 20 кДж

+2
Ответы (1)
  1. 23 июня, 11:02
    0
    P=I*U

    P=A/t

    t=A/P

    t=A / (I*U) = 20000 / (15*220) = 6 с

    В: 6 с