Трактордын тарту куши 25 кН. Ол платформаны 7,2 км/саг жылдамтыкпен суйреп акеледи. Трактор 10 мин Кандай жумыс аткарады?

+4
Ответы (1)
  1. 10 декабря, 00:16
    0
    А=F*s

    t=600 секунд

    g=9.8

    S=t*v

    S=7.2*600=4320

    A=25*4320=108000 Дж

    немесе 108 кДж