Яка маса весипеда масою 200 н

+5
Ответы (2)
  1. 3 августа, 02:14
    0
    F=mg

    m=F/g

    m=200/10=20 (кг)
  2. 3 августа, 03:53
    0
    F = 200 Н

    g = 9,8

    m - ?

    Решение:

    F = mg = > mg = F = > m = F/g,

    m = 200 / 9,8 = 20,4 (кг).

    Ответ: 20,4 кг.