Два однаковых заряды знаходяться на видстани 10 см одын вид одного и взаемодиють из сылою 81 мН Якою е велычына зарядив

+5
Ответы (1)
  1. 31 января, 09:53
    0
    F=k*q1*q2/r^2=k*q^2/r^2 Выразим q

    q=sqrt (F*r^2/k) = 0,0000003 Кл = 3*10^ (-7) Кл