Дано m1=65 кг m2=20 кг t1=4 t2=29 c2=4200 c1=460 Q1-? Q2-?

+2
Ответы (1)
  1. 23 сентября, 05:34
    0
    Q=mCt = > Q1=65*460*4=119600 Дж Q2=20*4200*29=2436000 Дж