Подайте в метрах за сукунду: 18 км/год 108 км/хв 72 см/хв

+1
Ответы (1)
  1. 9 октября, 19:17
    0
    1) 18 км/ч=18000 м/3600 сек=5 м/с

    2) 108 км/м=108000 м/60 с=1800 м/с

    3) 72 см/м=0.72 м/60 с=0.012 м/с