Жас бамбук таулыгыне 86,4 см ге оседы ол секундына канша оседы

+3
Ответы (1)
  1. 26 сентября, 12:30
    0
    86.4 / 24 саг = 3.6 см / саг

    3.6 / 60 мин = 0.06 см / мин

    0.06 / 60 сек = 0.001 см / сек