F=20kH. СИ

S=30m.

A-? МДж

+2
Ответы (1)
  1. 19 ноября, 08:44
    0
    A = F*S.

    20 кН = 20000 Н.

    А = 20000*30 = 600000 Дж = 0,6 МДж.