Визначте обсяг свинцевого бруска масою 113 кг

+1
Ответы (1)
  1. 17 декабря, 22:56
    0
    V=? M=113 кг Плотность свинца 1134 кг/м в кубе V=m/p=113/1134=0.1 куб метров