Хокейна шайба масою 250 г що перебувала у спокои писля удару ключуою що трывав 0.02 с ковзае по льоду зи швыдкистю 30 метрив на секунду. вызначте середню сылу удару

+1
Ответы (1)
  1. 13 апреля, 20:38
    0
    F=dp/dt (F=mdV/dt=0.25*30/0.02=375H