Колеми 5 м куб тактай суга толыгымен батырылган. Тактайга асер ететин архимед кушин тап шыгару жолымен

+3
Ответы (1)
  1. 9 ноября, 15:02
    0
    F=pgV=4200*10*5=210000 (Н) = 210 (кН)