Колденен кимасынын ауданы 1 мм2, узындыгы 24.2 м константан сымнан жасалган электр пешинин кыздыру элементинин кедергисин аныктандар

+4
Ответы (1)
  1. 4 декабря, 19:40
    0
    Р = 0,5*10^-8 Ом*м; S=10^-6 м2; L=24,2 м: R=pL / S=0,5*10^-8*24,2/10^-6=12,1*10^-2=0,121 Ом