Яку роботу виконав штангист пиднявши штангу 350 кгна висоту 2 м

як правильно розвязати?

+5
Ответы (1)
  1. 28 июля, 21:56
    0
    Дано h=2 м m=350 кг А - ?

    А=m*g*h=350*10*2=7000 Дж

    Ответ A=7000 Дж