Дано: А=200 кДж

S=0,8 км

Найти F-?

+2
Ответы (2)
  1. 2 февраля, 13:34
    0
    A=Fs

    F=A/s=200000/800=25 Н

    ответ а
  2. 2 февраля, 14:34
    0
    Дано: А=200 кДж S=0,8 км

    Найти F-?

    F=A/S=200 000/800=250 Н