6789 + (1010-803) * 940

+2
Ответы (2)
  1. 13 января, 00:17
    0
    1.1010 - 803 = 207

    2.207*940=194580

    3.6789+194580=201369
  2. 13 января, 01:42
    0
    Ща калькулятор достану