А) (у2 - 2 а) (2 а + у2) ; б) (3 х2 + х) 2; в) (2 + m) 2 (2 - m) 2

+4
Ответы (1)
  1. 4 октября, 20:34
    0
    А) (у2 - 2 а) (2 а + у2) = y^4-4a^2;

    б) (3 х2 + х) 2; =9x^4+6x^3+x^2

    в) (2 + m) 2 (2 - m) 2=4-4m^2+m^4