Разложите на множетели

1) х квадрате+8 х+16

+4
Ответы (2)
  1. 31 мая, 16:21
    0
    (х+4) в квадрате ...
  2. 31 мая, 16:46
    0
    X²+8x+16=0

    d=64-64=0

    x1=-4

    x2=-4

    (x+4) (x+4) = 0