Cкоротить дриб

m²/mn

4ab/4bc

яки з виразив е цилими а яки дробовими

1) 1/3a²b

2) x-y/x

3) c+2/9

4) p²-p-19

+5
Ответы (1)
  1. 15 июля, 04:20
    0
    M²/mn=m/n

    4ab/4bc=a/c

    1) 1/3a²b-дробь

    2) x-y/x = (x²-y) / x - дробь

    3) c+2/9 - дробь,

    4) p²-p-19 - целое