вычислите: 21^12 / (7^4) ^3 * (3^2) ^4 записано в виде дроби. буду очень благодарна)))

+1
Ответы (1)
  1. 29 июня, 09:17
    0
    ((7•3) ^12) / (7^4) ^3• (3^2) ^4 = (7^12•3^12) / (7^12) • (3^8) = 3^4=81