Помогите решить

a в кубе плюс b в кубе

если a+b=7 ab=2

+4
Ответы (1)
  1. 7 июня, 04:08
    0
    A³+b³ = (a+b) (a²-ab+b² (= (a+b) ((a+b) ²-3ab) 7 (49-6) 7*43=301