33 * 1/8 - 64 * (1/8) ^3

+2
Ответы (1)
  1. 27 марта, 13:42
    0
    1/8 * (33 - 64*1/64) = 1/8 * (33 - 64/64) = 1/8 * (33 - 1) = 32/8 = 4