2 (a-1) (a+1) - a в квадрате а при = 3

+3
Ответы (1)
  1. 10 сентября, 09:00
    0
    2 (а-1) (а+1) - а²=2 (а²-1) - а²=2 а²-2-а²=а²-2; Если а=3, то (3) ²-2=9-2=7;