2x*2-5x+3=0 (2x в квадрате!)

+5
Ответы (1)
  1. 10 ноября, 00:40
    0
    D = (-5) ^2-4*2*3=1

    x1 = 5+1/4=1.5

    x2 = 5-1/4=1