F (x) = 0.5 х-2 х функциясынын экстремум нуктелерин аныктандар

+4
Ответы (1)
  1. 24 мая, 19:43
    0
    f (x) = 0.5 х^2-2 х

    f'=2x-2=0

    x=1

    f (x) = 1/2-2=-3/2=-1.5