6x (икс в квадрате) - 5x+1=0

+5
Ответы (2)
  1. 2 марта, 21:31
    0
    D=1

    x1=2

    x2=3

    вроде так
  2. 2 марта, 21:39
    0
    X в квадрате-6x+9=0

    3x-x в квадрате+10=0

    6x в квадрате-5x-1=0

    х в квадрате-х=0

    х в кавдрате+5 х+6=0

    5 х в квадрате+8 х-4=0