500,7-100,02 * (44,89-25,7) * 12,06

+3
Ответы (1)
  1. 18 мая, 07:19
    0
    1) 44,89-25,7=19,9

    2) 100,02*19,9*12,06=24004,19988

    3) 500,7-24004,19988=-23503,49988