8x - 12y при x = 0, y = - 12; x = - 1,5, y = 3

+4
Ответы (1)
  1. 4 августа, 14:05
    0
    1. 8*0-12 * (-12) = 0+144=144; 2. 8 * (-1,5) - 12*3 = - 12-36 = - 48.