X^2=3x+4y

y^2 = 4x+3y

+3
Ответы (1)
  1. 31 декабря, 06:58
    0
    X^2=3x+4y

    -4 у=3 х-х^2

    X^2=3x+4y

    X^2=3x+4y, 0=0

    у^2=3 х+4 у

    -4 х=3 у-у^2

    х=-3/4 у+1/4 у^2

    х=-3/4 у+1/4 у^2; 0=0