Упростите выражение: 12y - 48y + 108y

+1
Ответы (2)
  1. 9 мая, 20:13
    0
    12y-48y+108y = (12-49+108) у=72 у.
  2. 9 мая, 21:58
    0
    12 у-48 у+108 у=72 у