4 (3y-1) в кводрате - 18y (2y-1)

+4
Ответы (1)
  1. 31 января, 10:37
    0
    4 (3y-1) ² - 18y (2y-1) = 4 (9 у²-6 у+1) - 36 у²+18 у=36 у²-24 у+4-36 у²+18 у=-6 у+4