Дана функция у=1/х. Вычислите: а) у (2) б) у (-3) в) у (1/4)

+3
Ответы (1)
  1. 27 марта, 03:58
    0
    A) x=1/2=0.5

    b) x=-1/3=-0.333

    B) x=4