56.32:51.2+48.8:61 - (2.4-2.4*0.15)

+2
Ответы (1)
  1. 20 июля, 17:05
    0
    1) - 2,4*0,15=-0,36 2) 2,4-0,36=2,04 3) 56,32:51,2=1,1 4) 48,8:61=0,8 5) 1,1+0,8=1,9 6) 1,9-2,04 = - 0,14