Подати у вигляди дробу 5-2y/y+1 + 2

+2
Ответы (1)
  1. 7 октября, 02:26
    0
    5-2y/y+1+2=5-2y+2y+2 / (y+1) = 7 / (y+1). Ответ: 7 / (y+1).