Помогите 1) 1/16 + (-1/8) - 3/4=

2) - 1/3 * (-4/5) * 3/12=

3) - 1 1/2 * (- 3/7+1/2) =

+2
Ответы (1)
  1. 30 марта, 14:21
    0
    1/16 + (-1/8) - 3/4=9/16

    -1/3 * (-4/5) * 3/12=1/15

    -11/2 * (-3/7+1/2) = 143/28