A-в/3 д^2*6 д-2 д^2/в-а

+5
Ответы (1)
  1. 21 января, 02:17
    0
    А-в: 3 д^2*6 д-2 д^2:в-а=а-в: 9 д*6 д-4 д: в-а=а-в: 50 д: в-а