X (в квадрате) + 3x-4

+5
Ответы (1)
  1. 4 января, 02:51
    0
    X^2+3x-4=0

    D=9+16=25=5^2

    X1 = (-3+5) : 2=1

    X2 = (-3-5) : 2=-4